مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور خبرداد:

مشهد میزبان 96 مدیرعامل  اتوبوسرانی‌های درون شهری کشور

نونزدهمین نشست سالانه اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور27 بهمن ماه جاری به میزبانی مشهد مقدس برگزار می شود.

علی‌چناری،مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور با اعلام این مطلب به خبرنگار همشهری گفت: این اتحادیه متشکل از 96 سازمان‌ اتوبوسرانی درون شهری کشور است که  همچون بسیاری از تشکل‌های مشابه،مدیران عامل آنها در نشست مشهد  به بررسی برنامه‌ها و بودجه سال آینده مجموعه خواهند پرداخت.

وی قرائت گزارش عملکرد سال 90 مدیرعامل و معرفی اعضای جدید را از دیگر برنامه های این نشست دانست و افزود: حمیدرضاارشادمنش معاون هماهنگی امور عمرانی وزیر کشور، حمیدرضا فرزین معاون اقتصادی وزرات امور اقتصادی و دارایی،محسن‌مسلم‌خانی معاون پشتیبانی سازمان شهرداری‌های کشور و محمود صلاحی استاندار خراسان رضوی سخنرانان ویژه این نشست هستند که به بیان برنامه های دولت برای گسترش حمل و نقل عمومی از جنبه های مختلف خواهند پرداخت.

چناری به ترکیب اعضای حاضر در این مجمع عمومی اشاره‌کرد و گفت: مدیرعامل سازمان‌های اتوبوسرانی عضو اتحادیه که از مناطق مختلف کشور حضوردارند، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره اتحادیه، مشاوران مختلف اتحادیه، روسای کمیته‌های تخصصی اتحادیه و همچنین تعدادی مهمان که اغلب مقامات وزارت کشور و مسوولان استانی هستند، اعضای شرکت‌کننده در دومین مجمع عمومی سال جاری اتحادیه را تشکیل‌می‌دهند.

مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور در پاسخ به سوال همشهری درباره دلیل برگزاری این مجمع عمومی به صورت خانوادگی گفت: مجمع تنها با حضور اعضا و مدعوین برگزارمی‌شود، اما خانواده‌های این افراد نیز در سفر مشهد آنان را همراهی‌می‌کنندزیرا معتقدیم بهترین تصمیم گیری ها زمانی صورت می گیرد که انسان آرامش فکری درباره وضعیت راحتتی  نزدیک‌ترین افراد به خود داشته باشد.

وی درباره دلیل انتخاب مشهد به‌عنوان میزبان دومین مجمع عمومی امسال اتحادیه نیز گفت: اعلام آمادگی سازمان اتوبوسرانی مشهد و همچنین شرایط ویژه مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران عوامل اصلی تاثیر گذار در این انتخاب بود.

مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور افزود: باید به این امر نیز اشاره‌کنم که لازمه شرکت در مجمع عمومی تنها حضور صرف نیست؛ بلکه اعضا باید مشارکت فعال در این زمینه داشته‌باشند. ما برای خانواده‌ها برنامه‌های مختلفی از جمله مسابقه‌ای فرهنگی تدارک دیده‌ایم تا آنها نیز به سهم خود در این نشست حضورداشته‌باشند؛ اما مدیران عامل باید در مباحث مشارکت فعال داشته‌باشند و خواسته‌های خود را از اتحادیه مطالبه‌کنند.

چناری در پایان این گفت‌وگو، از ایجاد 8 کمیته تخصصی در اتحادیه خبرداد و گفت: وظایف این کمیته‌ها، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و تدوین سند جامع اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور است.

وی با تشکر از اعضای هیات‌مدیره اتحادیه به‌‌سبب پذیرش مسوولیت کمیته‌های یادشده، افزود: آقایان «رستم‌منش»، «تقی‌زاده»، «موحدی»، «عرفان»، «خجسته»، «شکور»، «خوش‌نیت» و «بیگی»، به ترتیب مسوولیت کمیته‌های «کلان‌شهرها»، «فرهنگی، اجتماعی، رفاهی»، «برنامه، بودجه و اعتبارات»، «بازسازی»، «خصوصی‌سازی»، «هوشمندسازی و IT»، «حقوقی» و« فنی» را برعهده‌گرفته‌اند.

/ 2 نظر / 22 بازدید
maryam

سلامم من مریمم اسم تو جیه؟:*:) وبلاگت خوجگله:"> اگه دوس داجتی وبلاگ منم سر بزن یا به اسم خودش پیوندش کن.سر یزنیااااااا هر کی سر نزد ایجالا کجل بجه:D وبلاگم در مورد پول دراوردن از اینترنته.خودمم خرجمو از این راه درمیارم.خیلیم آسونه.دوس داجتی بیا:**

امیر

دوست عزیزم سلام من مدت زیادی هست که از طریق بلاگم ، موسیقی رو به صورت رایگان درس میدم از اول اسفند ماه هم کلاس های جدید تئوری موسیقی با مراحل بسیار ساده و یادگیری آسان شروع میشه اگه دوست داشتی سریع بیا و به جمع ما بپیوند. منتظرم