سال نو سبز باد

درود بر تمام دوستان.خوب 90 هم در حال پایان است و تا چند روز دیگر  91 فرا می رسد. من هم با اجازه همه به سبک خودم سال جدید را تبریک می گویم. یاحق.

سالی دگر گذشت. سالی سیه گذشت. واکنون در آستانه نوروز,این یگانه جشن فرخنده باستانی از نیاکان نیک اندیش ,نیک کردار ,نیک گفتارمان در حالی ایستاده ایم که در تمامی سیاهی های سالی که در واپسین روزهایش قرار داریم ,اندیشه ,گفتار وکردارمان هر روز سبزتر از دیروز بود. پس به امید پاکی و سبزی کامل تمام ایرانیان آزاد اندیش و در سال نو,نوروز بر شما بیشمار همدلان ,همراه خجسته باد.

/ 1 نظر / 20 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 2062075955